Produkty / Surowce

Poznaj najbardziej zaawansowaną naukowo i technologicznie firmę w branży konopnej

Szeroka paleta możliwości od jednego dostawcy

Najabardziej naukowo rozwinięte produkty

Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie przemysłowi konopnemu najlepszego na świecie patentowego oleju konopnego oraz utorowanie drogi w zakresie jakości i obsługi rynku B2B. VHO Group oraz jej marki i firmy (VHO Sp. z o.o.., Verdant Oasis, Verdant Nature LLC, Organic Factory Ltd, Oleum Konopne) jest strategicznie rozwijana dzięki długoterminowym inwestycjom, które zapewniają niezrównaną, stabilną zdolność produkcyjną oleju konopnego bogatego w fitokannabinoidy, zgodnego pod względem składu i jakości z najsurowszymi przepisami.

VHO Group jest liderem światowego przemysłu konopnego, dostarczając wysokiej jakości olej konopny bogaty w fitokannabinoidy w postaci surowca do produkcji spożywczej oraz gotowego wyrobu.
Usługi badawczo-rozwojowe oraz doradztwo dla operatorów i przedsiębiorców zajmujących się konopiami gwarantują pewność wprowadzanych rozwiązań naszym Partnerom.

DLA PRODUCENTÓW
DLA PRODUCENTÓW

Komponenty / surowce do produkcji spożywczej i suplementacyjnej.

WHITE LABEL
WHITE LABEL

W pełni przebadane, certyfikowane produkty konopne pod Twoja marką.

HURT
HURT

Najlepsze na rynku produkty konopne oferowane na partnerskich zasadach.

SPECJALISTYCZNE
SPECJALISTYCZNE

Wspomagające leczenie i wydolność organizmu. Oferta dla specjalistów.

Marki i produkty

Wyznaczamy nowe standardy

Tworzymy trendy

Wyznaczanie standardów dla rozwijającego się przemysłu

Od pola do konsumenta. Nasz zespół zajmuje się produkcją najwyższej jakości oleju konopnego bogatego w fitokannabinoidy na świecie, zarówno w sposób zrównoważony, jak i etyczny. To zdecydowanie wyrózróżnia produkty VHOGroup™.

Bezpieczni przodkowie - Genetyka konopi

Nasze rośliny konopne wywodzą się z rodowych linii odmian konopi uprawianych i spożywanych od wieków w Europie. Profile genetyczne i ekspresja naszych odmian konopi certyfikowanych przez UE podlegają obszernym regulacjom, które zapewniają stabilność fenotypu konopi, a także spójne, solidne profile fitokannabinoidów. Zawiera terpeny i kannflawiny niezbędne do aktywowania tzw. synergicznego efektu otoczenia (entourage effect).

Identyfikowalny od nasion, do unikalnej biomasy

Nasze przemysłowe nasiona konopi certyfikowane przez Komisję UE nie zawierają GMO i nigdy nie są poddawane obróbce chemicznej, z przewidywalnym stabilnym THC znacznie poniżej 0,2%. Uprawiamy prawdziwe konopie rolne. Piękne rośliny o wysokości od 6 do 8 stóp z włóknistymi łodygami charakterystycznymi dla prawdziwych konopi rolniczych i sklasyfikowane przez USP i prawo międzynarodowe jako „nienarkotyczne” konopie. Niezależne testy genetyczne potwierdzają pochodzenie naszych konopi. Nasza biomasa pochodzi ze sprawdzonych szczepów odpornych na pleśń, niezależnie przetestowanych w celu potwierdzenia, że nigdy nie jest zanieczyszczona aflatoksynami, glifosatem lub pestycydami. Wszystkim klientom oferowane są próbki naszej biomasy, a VHO Group zaprasza naszych klientów i partnerów do odwiedzenia naszych gospodarstw.

Niezrównany profil fitokannabinoidów

Dowód tkwi w profilu – najbardziej wszechstronny odcisk genetyczny HPLC w pełnym spektrum. Chromatogram naszego olejku konopnego Panoramic Entourage™ IP to złożona sygnatura szerokiej gamy związków natywnych – pełnego i dobrze zbilansowanego bukietu fitokannabinoidów (CBD, CBG, CBE, CBDa, CBGa, CBDV itp.) oraz silnych kannflawin, które nazywamy olejem konopnym Panoramic Entourage™.

Nie chcemy poświęcać bezpieczeństwa, czystości ani jakości, jeśli chodzi o produkcję najlepszego na świecie oleju konopnego. Nigdy nie używamy zmodyfikowanej lub ulepszonej genetyki i nigdy nie dostarczamy niczego poza wysokiej jakości, czystym olejem konopnym.

Czystość, bezpieczeństwo, skuteczność

Nigdy nie ryzykujemy narażenia integralności naturalnie występującego składu chemicznego naszych konopi, dlatego nasze zaangażowanie w czystość i bezpieczeństwo nie kończy się po ekstrakcji. Wyznaczamy ponadprzeciętne standardy branżowe w zakresie testów laboratoryjnych innych firm, branżowe procedury bezpieczeństwa i rozwijamy naukę o fitokannabinoidach. Zawsze będziemy dostarczać raporty i chromatogramy innych firm.

Olej konopny Panoramic Entourage™ IP  został poddany szeroko zakrojonym badaniom toksyczności. Samopotwierdzany GRAS (zgodnie z wytycznymi FDA Redbook) został ukończony latem 2020 roku.

Dodatkowe atrybuty

Partnerzy VHO Group mają kwalifikacje do wejścia na rynek globalny, ponieważ nasze szczepy mają międzynarodowe uznanie. Ponadto staramy się pomagać naszym partnerom w zarządzaniu cyklem życia ich portfolio produktów, aby zoptymalizować korzyści finansowe z tego rozwijającego się, lukratywnego sektora. Błędny wybór producenta CBD nie będzie wspierać długoterminowego sukcesu finansowego Twojej firmy. Zespół ekspertów VHO Group składający się z naukowców i klinicystów jest dostępny w zakresie wsparcia badawczo-rozwojowego, opracowywania preparatów, pomocy marketingowej i edukacji dla personelu i klientów.

Firma inwestuje znaczne środki w innowacje i odkrycia we współpracy z partnerami instytucjonalnymi na arenie międzynarodowej w celu opracowania produktów wspierających system endokannabinoidowy, w tym synergii między fitokannabinoidami i naturalnymi produktami kannabimimetycznymi. Robimy to także w celu rozszerzenia swojego portfolio IP (patentów) i utrzymania pozycji lidera na międzynarodowym rynku żywności i higieny osobistej , oraz farmacji.

NASZE ZALETY

WYBRANE OSIĄGNIĘCIA

OD POLA NA STÓŁ

Kontrolowany, oparty na certyfikacji proces tworzenia produktu od nasion po najlepszy na rynku produkt końcowy.

Wieloletnie Doświadczenie

Produkty najwyższej klasy są efektem lat wysiłku badawczo-produkcyjnego naszych ekspertów.

Nagrody Rynku

Najlepsze produkty na rynku znalazły uznanie naszych klientów, czego wyrazem są liczne nagrody.

Dbałość o klienta

Kompleksowa opieka nad klientem, zawierająca zarówno pełną ofertę, jak i sprawdzone rozwiązanie marketingowe.

Skontaktuj się z nami

Skontaktujemy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search