Polskie tłumaczenie światowego bestselleru “Road to Ananda”

G

rupa VHO pod egidą Instytutu Terapii Naturalnych (ITN) podjęła prace nad polskim tłumaczeniem światowego bestselleru “Road To Ananda” – “Droga do Anandy / Droga do szczęścia” autorstwa viceprezesa VHO Group napisanej wspólnie z prof. Raphaelem Meuchelon (“Ojciec medycyny kanabinoidowej”) oraz przedmową osteopaty dr Josepha Mercoli.
Wydanie drukowane książki w polskiej wersji językowej oraz jako audiobooka planowane jest na wrzesień 2022.
Oryginalna wersja angielska dostępna będzie wkrótce na naszej stronie dla Partnerów VHO Group po rejestracji/zalogowaniu.

Przez dziesięciolecia ignorowaliśmy jedno z najważniejszych odkryć medycznych z powodu napiętnowania konopi – nadrzędnego systemu fizjologicznego w naszym organizmie, który odpowiada za osiągnięcie wewnętrznej równowagi (stanu błogości) – system endokannabinoidowy (ECS). W publikacji „Droga do Anandy” znajdują się cenne spostrzeżenia i aktualne informacje naukowe i medyczne na temat ECS.
Lata 90-te były ważną dekadą dla tego odkrycia, a kamieniem milowym tego odkrycia były prace dr Raphaela Mechoulama z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie i jego współpracowników. Niepodważalne wsparcie i docenienie wśród pracowników służby zdrowia roli ECS jako modulatora wszystkich funkcji fizjologicznych i potencjalnej przydatności fitokannabinoidów konopnych do wsparcia poprawy zdrowia i leczenia, to poważna zmiana paradygmatu w medycynie konwencjonalnej i naturalnej.

Prosty przewodnik po systemie endokannabinoidowym.
Fitokannabinoidy / CBD z konopi a Twoje zdrowie.

VHO Group jest w pełni zintegrowanym w całym procesie produkcji: hodowcą (plantatorem), ekstraktorem i producentem całych roślin, Oleje konopne bogate w fitokannabinoidy, oferujące produkty, które przekraczają standardy branżowe i są dostępne w formie organicznej i konwencjonalnej USDA-NOP (formy dyspergowalne w oleju, proszku i wodzie).
Szczepy naszych nasion konopi pochodzą z certyfikowanych przez bank nasion europejskich odmian tradycyjnych konopi przemysłowych.

Autorzy:

Carl Germano, CNS, CDN
jest dietetykiem klinicznym certyfikowanym przez zarząd stanu Nowy Jork, wiceprezesem Verdant Oasis oraz częstym wykładowcą i gościem radiowym. Posiada tytuł magistra żywienia klinicznego uzyskany na Uniwersytecie Nowojorskim i ma ponad 35-letnie doświadczenie w opracowywaniu produktów i edukacji dla kilku największych firm zajmujących się suplementami witaminowymi, gdzie wprowadził innowacyjne formuły i klinicznie ważne składniki fitokannabinoidów do suplementów diety i żywności medycznej oraz napoje funkcjonalne. Płodny autor, ma na swoim koncie kilka bestsellerów, m.in. “Road to Ananda”.

Dr Raphael Mechoulam
jest cenionym profesorem chemii medycznej na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie, Izrael. Najbardziej znany ze swojej pracy nad izolacją i syntezą THC (tetrahydrokannabinolu) i endokannabinoidów anandamidu i 2AG, przez wielu nazywany był „ojcem badań nad kannabinoidami”. Dr Mechoulam opublikował ponad 350 artykułów naukowych i jest laureatem licznych nagród oraz wyróżnień, w tym za całokształt twórczości Europejskiego Kolegium Neuropsychofarmakologii, Nagroda za całokształt twórczości Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Kannabinoidami, Nagroda, Eicosanoid Research Foundation Lifetime Achievement Award oraz Nagroda Amerykańskiej Rady Botanicznej Norman Farnsworth Excellence in Botanical Research Award.

Dr Joseph Mercola,
lekarz osteopata, pasjonat naturalności i lekarz rodzinny. Uznany na całym świecie ekspert w dziedzinie zdrowia naturalnego. Zdobył szerokie uznanie dzięki prelekcjom i występom w czołowych krajowych programach telewizyjnych, radiowych i sieciowych oraz bestsellerowych publikacjach książkowych (www.mercola.com).

Recent Posts

Leave a Comment

Skontaktuj się z nami

Skontaktujemy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search